Ponad 30 lat sprawdzonych rozwiązań
Jesteś tutaj:   Strona główna Usługi


Zapraszamy do kontaktu


*
*
*
*Usługi

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz doskonała znajomość procesów chemicznych i biologicznych pozwala nam

zaoferować Państwu specjalistyczne usługi projektowe, badawcze i wykonawcze.

 


Modernizacja instalacji

Oferujemy modernizację istniejących instalacji do oczyszczania gazu w celu poprawienia sprawności rozdzielczej, minimalizacji kosztów produkcji oraz przedłużenia okresu bezawaryjnego instalacji produkcyjnej.

Czytaj dalej »

Projektowanie i planowanie

Fachowa wiedza z wykorzystaniem naszych najnowszych technologii umożliwia zaproponowanie najlepszego rozwiązania. Oferujemy projekty i konstrukcje kolumn wypełnionych i półkowych, planowanie, budowę nowych instalacji „pod klucz” do oczyszczania gazów za pomocą nowoczesnego oprogramowania do projektowania.

Czytaj dalej »

Badania i ekspertyzy

Dysponujemy własną instalacją pilotową, laboratorium oraz sprzętem pomiarowy i analitycznym, dzięki czemu szybko i sprawnie projektujemy technologie dla wielu procesów biologicznych i fizyczno-chemicznych

Czytaj dalej »

Wynajem instalacji

Nasza firma szybko i sprawnie dostarczy do klienta jedną z instalacji: do obróbki gazu i ścieków. Ponadto oferujemy swoją pomoc w montażu i eksploatacji instalacji.

Czytaj dalej »

Usługi wykonawcze

Oferujemy spawanie elementów ze stali wysokostopowych, niskostopowych, niestopowych i konstrukcyjnych metodą MIG, MAG, TIG.

Czytaj dalej »
Indywidualne podejście
Najwyższa jakość materiałów
Wiedza poparta doświadczeniem